skip to Main Content
 

Resultater audition

De som ikke var på timen i uke 3 har audition i uke 4.
Vi hjelper gjerne med å finne en annen klasse for de som ikke kommer med på auditionklassen.

Show jazz nivå 3-4*** Mandag 15.00

Disse har kommet med:
Ada, Astrid, Celine, Eline, Ella, Emilie, Eva SE, Eva S, Frida, Hannah-Malene, Hedda, Helle, Henriette, Ina, Johanna, Julie, Kamilla, Kristine, Live, Maria, Mathilde, Mille, Nanna, Olivia, Siri, Solrun, Thea S, Thea V og Lisa.
De som hadde audition i uke 4 kom alle med.

Tåspiss nivå 3-4*** Mandag 16.00

Disse har kommet med:
Anna Lea, Aurora, Bethine, Caterine, Elea, Ellinor, Embla, Filippa, Helene VK, Helene V, Ingeborg, Malin, Margrete, Marie, Nora Sofie, Selma, Silje, Tekla, Tuva, Karoline, Viktoria og Rebekka.

Contemporary nivå 3-4*** Mandag 18.00


Disse er kommet med: Anna Lea, Bethine, Caterine, Elea, Elise, Ellinor, Embla, Filippa, Helene L, Helene VK, Helene V, Ingeborg, Karoline, Linnea, Marie LF, Marie L, Nora Sofie, Ragnhild, Selma, Sigrid, Sofie, Tekla, Thora, Tuva, William, Ylva og Viktoria. Frits, Johs
De som hadde audition i uke 4 kom alle med.

Show jazz nivå 3-4*** Mandag 20.00


Disse er kommet med: Anais, Bethine, Caterine, Christine, Elea, Elise, Embla, Filippa, Helene VK, Helene V, Ingeborg, Kaja, Karoline, Marie L, Marie LF, Mie Sofie, Ragnhild, Sigrid, Sofie, Tekla, Thea, Thora, Tuva, Ylva, Selma, Rebekka og Nora.
De som hadde audition i uke 4 kom alle med.

Girlstyle nivå 3-4*** Tirsdag 18.00

Disse har kommet med: Ada, Anais, Dikte, Elea, Elisabeth, Ellinor, Embla, Emilia, Emilie HP, Emma, Erle, Fredrika, Frida, Hannah, Ida, Jenny, Julia, Kaja, Kine, Kiyara, Laura, Lea, Maja, Marlene, Mia, Mille SM, Nanna, Oda KKH, Oda LTH, Sarah, Simon, Sofie AS, Tuva, Vilde, Weronica, Nora Sofie og Kadijatu, Thora prøvetime uke 5: Helene og Sofia

Tåspiss nivå 2-3 Tirsdag 15.00

Disse har kommet med: Aurora, Caterine, Eline, Helene VK, Ingeborg, Lise, Marie, Pia, Ragnhild, Sigrid, Silje, Sophia, Tekla, Thora, Karoline og Rebekka.

Jr, komp hip hop Tirsdag 15.00

Disse har kommet med: Elisabeth, Dikte, Anais, Kine, Moa, Kaja, Mia L, Oda K, Maja H, Emma Kristine.

Girlstyle nivå 3-4*** Tirsdag 19.00

Disse har kommet med: Anais, Elea, Elisabeth, Ellinor, Erle, Fredrika, Helene V, Ida, Jenny, Kaja HR, Kine, Kiyara, Maja, Malin, Marie, Mille, Sarah, Selma, Thora, Tuva AV, Tuva Ø, Vilde, Sarah, Frida, Nina, Kaja E og Kristine, Julia, Sifie, Emilie HP, Kaja. De som ikke kom som hadde audition i uke 4 har det i uke 5.

Hip hop Kompanie ungdom jenter*** Tirsdag 20.00

Kristine, Kaja, Fredrika, Erle, Ida, Sarah L, Sarah H, Nina, Kiyara, Frida, Tuva V

Contemporary nivå 3-4*** Mandag 19.00

Disse har kommet med: Alvilde, Caroline A, Caroline HO, Caterine, Christine, Elea, Eline, Embla, Emilie, Erle, Eva, Ida, Ingeborg, Ingrid, Karoline, Louise, Maria, Maria L, Marie LF, Marlene, Marthe, Mie Sofie, Pia, Sigrid, Sofie, Tekla, Thea, Thora, Tuva, Ylva HT, Ylva RM, Elise, Selma, Rebekka, Ragnhild og Nora Sofie.
De som hadde audition i uke 4 kom alle med.

Show jazz nivå 3-4*** Mandag 20.00

Disse er kommet med: Anais, Bethine, Caterine, Christine, Elea, Elise, Embla, Filippa, Helene VK, Helene V, Ingeborg, Kaja, Karoline, Marie L, Marie LF, Mie Sofie, Ragnhild, Sigrid, Sofie, Tekla, Thea, Thora, Tuva, Ylva, Selma, Rebekka og Nora.
De som hadde audition i uke 4 kom alle med.


House nivå 3-4*** Tirsdag 20.00

Disse er med: Anais, André, Askild, Benjamin, Dikte Marie, Ellinor, Emilia, Erle, Erlend, Haakon, Herman, Håvard, Ida Lefsaker, Kasper, Madelén, Mia, Mille, Sander, Solan, Sofia, Sondre, Thomas SH, Tuva Østensen, William, Noah M. Lukas, Noah S L, Tobias, Une

Hip Hop nivå 3-4*** Onsdag 19.00

Disse er med: Andre S H, Dikte Marie, Elisabeth Cronin, Erle, Erlend, Fredrika, Frida S M, Haakon, Ida, Johs, Julia, Kine, Kiyara, Laura, Marlene, Mia, Mille, Oda, Selma, Simon, Sondre, Sunniva, Thomas, William, Yuusuf, Benjamin, Sara H, Sara L, Vilde, Madelen, Emma, Kaja, ADa

Ungdomskompaniet gutter torsdag kl.19

Disse kom med: Benjamin, Huy, William, Jonas, Thomas, Johs, Andre, Haakon og Simon. Christopher og August.

Junior kompani gutter torsdag kl.20

Disse kom med: Linus, Yusuf, Philip, Tobias, Sondre, Askild, Kasper, Simon og Aron, Lukas

Hip hop nivå 3-4*** torsdag kl.17-18

Disse har kommet med: Benjamin, Elisabeth, Emma, Erle, Fredrika, Frida, Haakon, Huy, Ida, Jenny, Kine, Kiyara, Laura, Maja, Moa, Oda, Sara, Simon, Sofie, Sondre, Thomas, Tuva, Vilde, William VA, Sarah, Johs, Kaja, Jonas og Kasper. Yuusef, Julia, August

Show Jazz 3-4 *** torsdag kl 18-19

Disse har kommet med: Anais, Bethine, Caroline, Caterine, Elea, Eline, Elisabeth, Elise LO, Elise R, Ellinor, Embla, Emilie, Filippa B-S, Filippa W, Fredrika, Helene L, Helene VK, Ingeborg, Ingrid, Karoline, Kiyara, Linnea, Malin, Maria, Marie L, Marie LF, Mie Sofie, Nanna, Nora Sofie, Ragnhild, Selma, Sigrid, Sofie, Tekla, Thea, Thora, Tuva og Ylva.
De som hadde audition i uke 4 kom med.

Hip hop 3 torsdag kl 15

Disse har kommet med: Camilla, Cedrik, Ella, Emma, Eva, Frida, Hedda, Henrik, Hermine, Idun, Johanna, Kaja, Louise, Marthe, Mathea, Mille, Moa, Nanna, Ronja, Siri, Sivert, Sofie, Sunniva, Synne, Tomine, Tonje og Yuusuf.

De som hadde audition i uke 4 kom med.

Hip hop 3 gutter torsdag kl. 18.00

Disse har kommet med: Aron, Askild, Benjamin, Bo, Cedrik, Henrik, Orlando, Phillip, Tobias, Une, William M, Yuusuf, Josh, Linus og Wilmer.
De som hadde audition i uke 4 kom med.

Jazzitude ungom:
Ragnhild, Rebekka, Elise, Filippa W,
Viktoria L og Helene VK deler,

Jazzitude jr.
Ellinor, Malin, Selma, Fredrika, Tuva, Ingrid, Marie, Thea og Eline
Mie Sofie har audition neste treningen.

Back To Top